Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 34 on Sat Aug 10, 2019 2:42 pm
Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Empty
PostSubject: Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]   Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 7:40 pm

Είμαι ψόφιος, επειδή μόλις είχα γυρίσει στο σπίτι από την προπόνηση..Αν και πεινούσα δεν έκατσα να φάω για να πάω αμέσως να ξαπλώσω..Ευτυχώς δεν είναι κανένας στο σπίτι και θα έχει απόλυτη ησυχία..Δεν είχαν περάσει δέκα λεπτά από την ώρα που ξάπλωσα και χτύπησε η πόρτα.. Τελικά καλύτερα να ήταν κάποιος εδώ,τώρα πρέπει εγώ να σηκωθώ..Σηκώθηκα βαριεστημένα και άνοιξα την πόρτα..
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Empty
PostSubject: Re: Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]   Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 7:45 pm

-Γεια σου Sasuke..
-Γεια σου θείε..
Το όνομα του είναι Devra..Ο θείος αυτός ήταν ένας από τους αγαπημένους μου συγγενείς..Βασικά δεν έχουμε συγγένεια αίματος αλλά εγώ από μικρός τον νιώθω έτσι.. Από τότε που πέθανε ο πατέρας μου θεωρεί ότι έχει χρέος να μας βοηθάει.. Αυτός ήταν που με είχε βοηθήσει στην εκπαίδευση μου ως ninja όταν ήμουν μικρός..
-Δεν θα μου πεις να περάσω;
-Ναι βέβαια, πέρνα μέσα..
-Ευχαριστώ..
-Η μαμά έχει πάει με την Felise σε κάτι γνωστούς..
-Δεν πειράζει..Έτσι και αλλιώς εσένα ήθελα..
-Εμένα ;
-Ναι..
-Και τι με θέλεις ;
-Έχουμε αφήσει κάτι στην μέση..
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Empty
PostSubject: Re: Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]   Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 7:47 pm

Παραξενεύτηκα μόλις το άκουσα..
-Εμείς ;
-Ναι εμείς..
Με το που το είπε μου χαμογέλασε..
-Τι έχουμε αφήσει τη μέση ;
-Μα την εκπαίδευση σου φυσικά...Τελευταία είχα κάτι προβλήματα και την είχαμε παραμελήσει εντελώς..
-Δεν χρειάζεται να σε νοιάζει αυτό.. Κάνω μόνος μου..
-Αυτό που θέλω να σου μάθω είναι κάτι εντελώς διαφορετικό..
Αυτό μου κίνησε το ενδιαφέρον..
-Δηλαδή τι ;
-Θέλω να σου μάθω να χρησιμοποιείς το element σου..
-Δηλαδή τι θα κάνω ;
-Περίμενε..Θα στα εξηγήσω από την αρχή..
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Empty
PostSubject: Re: Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]   Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 7:50 pm

Ο θείος μου εξήγησε τα πάντα σε σχέση με τα στοιχεία και πως μπορούν να συνδεθούν με τις τεχνικές..
-Οι επιθέσεις katon είναι και αυτές τεχνικές που συνδέουν το στοιχείο ;
-Ακριβώς..Αυτές οι επιθέσεις είναι το σήμα κατατεθέν της clan μας..
-Και είναι τόσο δυνατές ;
-Όταν ένα στοιχείο συνδέεται με τις ninjutzu, ανεβάζουν τις τεχνικές σου σε διαφορετικό επίπεδο..
-Ποιο είναι το στοιχείο που είμαι εγώ καλός ;
-Δεν ξέρω..Φυσιολογικά τη φωτιά θα έχεις ως το πιο δυνατό.. Αυτό θα το μάθουμε όμως μόλις αρχίσουμε την εκπαίδευση..
-Ωραία..Αρχίζουμε ;
-Όχι σήμερα..Κάτσε ξεκουράσου και θα συναντηθούμε αύριο..
-Μα μπορώ και σήμερα..
-Άκουσε με..Κάτσε σήμερα και αύριο το πρωί να είσαι στο άνοιγμα που κάναμε προπόνηση.. Το θυμάσαι ;
-Ναι..Εκεί κοντά πηγαίνω και εγώ για εκπαίδευση..
-Εντάξει τα λέμε αύριο..
Μόλις έφυγε ένιωσα πάλι την κούραση που ένιωθα και πριν..Πήγα αμέσως και ξάπλωσα,αλλά δεν κοιμήθηκα με την μία..Σκεφτόμουν όλη την ώρα αυτά που μου είχε πει και αναρωτιόμουν τι στοιχείο μπορεί να έχω..Το φυσιολογικό είναι να έχω τη φωτιά..
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Empty
PostSubject: Re: Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]   Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 7:52 pm

Μόλις ξύπνησα ετοιμάστηκα γρήγορα και έφυγα για να πάω στην προπόνηση.. Ανυπομονούσα να μάθω σε ποιο στοιχείο είμαι καλός..Όταν έφτασα είδα ότι ο Devra ήταν εκεί ήδη..
-Άργησες..
-Συγνώμη..
-Δεν πειράζει..Αρχίζουμε ;
-Ναι..
-Ωραία..Αρχικά ας μάθουμε ποιο είναι το στοιχείο σου..
-Πως θα το μάθουμε ;
-Περίμενε λίγο και θα δεις..
Εκείνη την ώρα έβγαλε από την τσέπη του κάτι χαρτιά..
-Τι είναι αυτά ;
-Θα σου πω αμέσως..Αυτά δεν είναι συνηθισμένα χαρτιά..Με αυτά θα δούμε το στοιχείο σου..
-Πως θα το καταλάβουμε ;
Μόλις τον ρώτησα μου εξήγησε πως λειτουργούν αυτά τα χαρτιά..
-Για παράδειγμα κοίτα σε εμένα.. Έβαλε ένα χαρτί στο χέρι του και μετά από δευτερόλεπτα το χαρτί πήρε φωτιά..
-Αυτό σημαίνει ότι έχω φωτιά.. Σειρά σου τώρα.. Μου έδωσε ένα χαρτί..
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Empty
PostSubject: Re: Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]   Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 7:55 pm

-Απλώς περνάω τη chakra μου στο χαρτί ;
-Ναι..
-Εντάξει..
Συγκεντρώθηκα και ένιωσα τη chakra μου να διέρχεται στο χαρτί..Εκείνη τη στιγμή όμως έγινε κάτι που δεν περίμενα..Το χαρτί δεν κάηκε. αλλά μαζεύτηκε..
-Ωχχ..
-Έκανα κάτι λάθος ;
Ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι κάτι θα είχα κάνει λάθος..
-Όχι..
-Ε τότε τι σημαίνει αυτό ; Δεν έχω φωτιά ;
-Όχι δεν έχεις..Αυτό που έκανε το χαρτί σημαίνει ότι εσύ έχεις το lighting element.. Βέβαια αυτό είναι το πιο δυνατό σου.. Οι δυνατοί shinobi μπορούν να χρησιμοποιούν τουλάχιστον δύο στοιχεία..

-Δηλαδή θα μπορώ και εγώ να χρησιμοποιώ τα katon ;
-Το λογικό είναι ναι..Αλλά τώρα δεν πρέπει να σκέφτεσαι αυτά αλλά τις τεχνικές που θα μάθεις να χρησιμοποιείς το στοιχείο σου..
-Πως θα μάθω ; Ποιος ξέρει Raiton τεχνικές ;
-Εγώ..
-Αλήθεια ;
Είπα με θαυμασμό..
-Ναι..Μπορεί και εμένα το πιο δυνατό να είναι της φωτιάς αλλά μπορώ να χρησιμοποιώ και άλλα.. Συγκεκριμένα άλλα δύο, το lighting και το eath..
-Πιστεύεις ότι θα μπορώ και εγώ να χρησιμοποιώ και εγώ τρία ;
-Δεν έμαθες κιόλας το ένα, θέλεις να μάθεις τρία ;
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Empty
PostSubject: Re: Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]   Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 7:59 pm

-Λοιπόν τώρα ουσιαστικά αρχίζει η προπόνηση σου..Ας αρχίσουμε με απλά πράγματα για αρχή.. Θέλω να μου ηλεκτρίσεις το χέρι..
-Τι ;
-Πιάσε το χέρι μου και άρχισε να μου περνάς μου chakra..
Αυτό είναι εύκολο.. Μέσα σε μερικά δευτερόλεπτα το είχα κάνει..
-Ωραία τώρα άκου προσεκτικά τι θα σου να κάνεις..Άρχισε και μου εξηγούσε τον τρόπο, με τον οποίο μπορώ να χρησιμοποιήσω το στοιχείο μου μέσα στη chakra.. Εγώ άκουγα πολύ προσεχτικά αυτά που μου έλεγε γιατί δεν ήθελα να χάσω τίποτα..
-Θα δοκιμάσω.. Άρχισα και έκανα αυτό που μου είχε πει αλλά δεν έβλεπα αντίδραση..
-Νιώθεις τίποτα ;
-Όχι ακόμα.. Αλλά μην ανησυχείς..Είναι φυσιολογικό να μην μπορείς ακόμα..Τώρα όμως συγκεντρώσου και μην μιλήσεις..
-Εντάξει
..Θα τα καταφέρω..Άρχισα ξανά..
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Empty
PostSubject: Re: Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]   Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 8:00 pm

Αν και προσπαθούσα ώρες δεν είχα καταφέρει κάτι αξιόλογο..Μία φορά μόνο, από ότι μου είπε, είχε νιώσει λίγο κάτι σαν να τον είχε γαργαλήσει..Συνέχισα την προσπάθεια μέχρι να βραδιάσει αλλά δεν μπόρεσα κάτι άλλο..
-Δεν σταματάμε για σήμερα ; Και εσύ πρέπει να ξεκουραστείς και εγώ..
-Εντάξει..Συνεχίζουμε αύριο.. Φύγαμε μαζί από εκεί αλλά μετά από λίγο εκείνος έπρεπε να πάει κάπου αλλού έτσι συνέχισα μόνος..Έφτασα στο σπίτι και μόλις έφαγα πήγα αμέσως και ξάπλωσα..Ήθελα να ξεκουραστώ ώστε να είμαι έτοιμος αύριο..
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Empty
PostSubject: Re: Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]   Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 8:02 pm

Σήμερα ξύπνησα αρκετά πιο νωρίς ώστε να μην αργήσω σήμερα..Όμως όταν έφτασα ήταν ήδη εκεί..
-Τι ώρα ήρθες ;
-Περίπου πριν ένα μισάωρο..Δεν έχει όμως αυτό σημασία..Αρχίζουμε ;
-Ναι..
Αρχίσαμε πάλι το ίδιο..
-Να σε ρωτήσω κάτι ;
-Έχει σχέση με την προπόνηση ;
-Ναι..
-Τότε ναι..
-Ωραία..Μπορείς να μου δείξεις ξανά τον τρόπο που συμμετέχει και το στοιχείο μου σε αυτό που κάνουμε;
-Βέβαια..
Μου εξήγησε πάλι πως πρέπει να το κάνω και μου είπε και μία διευκρίνηση που δεν μου είχε πει την άλλη..Αυτή τη φορά κατάφερα κάτι γιατί μόλις ξαναπροσπάθησα τράβηξε το χέρι του..
-Αου.. Δεν περίμενα ότι θα είχε τέτοια δύναμη..Καιρός πιστεύω να αρχίσεις κανονικά..
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Empty
PostSubject: Re: Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]   Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 8:05 pm

-Όταν λες κανονικά τι εννοείς ;
-Τώρα θα κάνεις κάτι άλλο.. Δεν προσπαθείς να ηλεκτρίσεις εμένα ούτε κάτι άλλο.. Αυτή τη φορά θέλω να προσπαθήσεις να το κάνεις στον αέρα..Δηλαδή κάνε την ίδια διαδικασία όπως πριν αλλά αυτή τη φορά θέλω να βγάζεις περισσότερη chakra..
Και μου εξήγησε πιο αναλυτικά τι ακριβώς ήθελε..
-Εντάξει.. Να αρχίσω ;
-Ναι άρχισε..
Άρχισα να κάνω πάλι το ίδιο, αλλά δεν καταλάβαινα αν γινόταν κάτι..
-Πως θα καταλάβω εάν γίνεται κάτι ;
-Θα το δούμε στο χέρι σου.. Εάν το κάνεις σωστά θα φαίνεται η chakra σου κανονικά..Κάπως έτσι..
Εκείνη τη στιγμή άπλωσε το χέρι του και μετά από λίγο εμφανίστηκε στο χέρι του chakra, αλλά διαφορετική από ότι είναι συνήθως..Αυτή είχε αρκετά ανοικτό χρώμα, άσπρο που είχε αποχρώσεις σκούρο μπλε..
-Αυτό είναι chakra με το στοιχείο του ηλεκτρισμού..
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Empty
PostSubject: Re: Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]   Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 8:06 pm

Μόλις το είδα κατάλαβα τι εννοούσε.. Χμμ εύκολο φαίνεται.. Τελικά αποδείχτηκε πολύ πιο δύσκολο από ότι πίστευα.. Ήταν πολύ διαφορετικό από αυτό που έκανα πριν γιατί δεν είχα κάπου να περάσω τη chakra..Πέρασαν αρκετές ώρες αλλά δεν κατάφερα και πολλά..Κάποιες στιγμές πήγαινε να εμφανιστεί αλλά αμέσως εξαφανιζόταν..
-Γαμώτο.. Δεν γίνεται τόση ώρα να μην μπορώ να εμφανίσω τουλάχιστον λίγο..
-Δεν είναι εύκολο..Καθόλου εύκολο.. Τα πας πολύ καλά για το καιρό που προσπαθείς..
-Δεν φαίνεται όμως..
Το είπα αυτό με αγανάκτηση..
-Κοίτα..Εγώ για να καταφέρω μόνο ότι έχεις κάνει εσύ μου πήρε κάπου στη βδομάδα..Κοίτα ας σταματήσουμε για σήμερα και συνεχίζουμε αύριο..
-Όχι..Θέλω να προσπαθήσω και άλλο..
-Έχει βραδιάσει..Έτσι και αλλιώς θα έχεις πολύ χρόνο και αύριο..
-Εντάξει..Συνεχίζουμε αύριο..
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Empty
PostSubject: Re: Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]   Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 8:08 pm

Έφυγα και πήγα σπίτι..Σε όλη τη διαδρομή σκεφτόμουν τρόπους που θα με βοηθούσαν να καταφέρω τη προπόνηση..Όσο και αν σκεφτόμουν δεν μπορούσα να σκεφτώ κάτι..Έφτασα σπίτι, ξάπλωσα αλλά δεν κοιμήθηκα αμέσως.. Δεν ήθελα να πάω αύριο στη προπόνηση χωρίς να έχω σκεφτεί κάτι.. Καθώς έψαχνα τρόπους που θα με βοηθήσουν μου ήρθε μία ιδέα.. Χαρούμενος που σκέφτηκα τουλάχιστον κάτι αποφάσισα να πέσω να κοιμηθώ.. Τουλάχιστον έχω μία ιδέα για αύριο..
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Empty
PostSubject: Re: Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]   Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 8:10 pm

Όταν βγήκε ο ήλιος εγώ είχα ήδη φτάσει στο χώρο προπόνησης.. Ήταν η πρώτη φορά που είχα φτάσει πρώτος εγώ.. Για να μην χάνω χρόνο άρχισα τη προπόνηση μόνος... Μετά από μία ώρα ήρθε..
-Ήρθες κιόλας ;
-Πριν μία ώρα περίπου..
-Μπράβο..Έχεις κάνει κάποια πρόοδο ;
-Θέλω να σου δείξω κάτι..Σκέφτηκα ένα τρόπο που θα με βοηθήσει να το κάνω..
-Για δείξε μου..
Άπλωσα τη παλάμη μου και τη γύρισα προς πάνω όπως κάνω κάθε φορά.. Ύστερα από αυτό έβαλα και το άλλο μου χέρι από πάνω σε απόσταση 20 εκατοστά..
-Τι κάνεις εκεί ;
-Κοίτα..
Εκείνη τη στιγμή έστειλα chakra και από τα δύο μου χέρια.. Σιγά σιγά άρχισε να εμφανίζεται η chakra μου όπως το έκανε και ο θείος μου..Μόλις το έκανα αυτά απομάκρυνα το ένα χέρι μου από το άλλο..Η chakra συνέχισε να φαίνεται και στα δύο χέρια..
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Empty
PostSubject: Re: Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]   Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 8:12 pm

-Μπράβο.. Έχεις και στα δύο χέρια τώρα ε ;
-Ναι..
-Πότε το σκέφτηκες αυτό ;
-Χτες το βράδυ όταν ήμουν ξαπλωμένος.. Το κακό είναι ότι χρειάζομαι και τα δύο χέρια..
-Όχι δεν πειράζει καθόλου.. Χαίρομαι που βρήκες δικό σου τρόπο να το κάνεις.. Θα σου έλεγα εγώ ένα τρόπο εάν δεν τα κατάφερνες αλλά τελικά δεν χρειάστηκε.. Ωραία συνέχισε έτσι.. έτσι όπως πάει η προπόνηση βλέπω σε μερικές μέρες να τελειώνουμε..
Σήμερα η μέρα πέρασε πολύ πιο γρήγορα η μέρα από ότι οι προηγούμενες επειδή συνεχώς είχα πρόοδο και ένιωθα χαρούμενος για αυτό..
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Empty
PostSubject: Re: Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]   Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 8:49 pm

Καθημερινά έκανα την ίδια προπόνηση.. Αν και έκανα πρόοδο αυτό που έκανα απαιτούσε πολύ κατανάλωση chakra με αποτέλεσμα να χρειάζομαι αρκετά διαλείμματα στη διάρκεια της ημέρας.. Επί μία εβδομάδα έκανα την ίδια προπόνηση..
-Πιστεύω πως τελειώσαμε αυτή τη προπόνηση..
-Αλήθεια ;
-Ναι.. Πιστεύω πως έχεις τελειοποιήσει τη χρήση του στοιχείου σου..
-Ωραία..
Ήμουν πολύ χαρούμενος..
-Μην χαίρεσαι όμως πολύ, έχεις πολλά να μάθεις ακόμα..
-Εννοείς τεχνικές ninjutzu σε σχέση με το στοιχείο;
-Ακριβώς..
-Πότε θα μου μάθεις ;
-Μην βιάζεσαι.. Έχουμε καιρό..Πήγαινε να ξεκουραστείς..Θα συνεχίσουμε την εκπαίδευση σου στο τέλους του μήνα γιατί πρέπει να πάω σε κάτι αποστολές..
-Εντάξει..
Έφυγε πρώτος γρήγορα και μετά από λίγο έφυγα και εγώ..Ήμουν πολύ χαρούμενος ότι είχα τελειώσει επιτυχώς αυτή τη προπόνηση..Δυναμώνω !!!


ΤΕΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
Back to top Go down
Naruto
Administrator
Administrator
Naruto


Posts : 106


Ninja Profile
Allegiance: Konohagakure
Clan:
Rank: Kage

Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Empty
PostSubject: Re: Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]   Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 10:56 pm

Συμπλήρωσες επιτυχώς δεκαπέντε δημοσιεύσεις των,τουλάχιστον,τριών γραμμών.
Εκπαιδεύτηκες στο στοιχείο του Ηλεκτρισμού.
Αποτέλεσμα: +Lighting Element
Τέλος εκπαίδευσης.
Back to top Go down
https://rpg-naruto.rpg-board.net
Sponsored content





Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Empty
PostSubject: Re: Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]   Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting] Icon_minitime

Back to top Go down
 
Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Arashi kumo [lighting]
» Bōru o shōmei [lighting]
» Bōru o shōmei [lighting]
» [Δεκτή]Uchiha Sasuke-Lighting Flash
» Fire Element [Fire]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Training :: Εκπαίδευση Shinobi-
Jump to: