Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 34 on Sat Aug 10, 2019 2:42 pm
Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 Fire Element [Fire]

Go down 
2 posters
AuthorMessage
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Fire Element [Fire] Empty
PostSubject: Fire Element [Fire]   Fire Element [Fire] Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 1:35 pm

-Όλοι οι Uchiha όπως ίσως γνωρίζεις αδερφέ μου, μπορούν ύστερα από εξάσκηση, να χρησιμοποιούν πολύ καλά το Fire element.
-Ναι αδερφέ μου το γνωρίζω, δεν λίγες οι φορές που σε έχω δει να χρησιμοποιείς Fire element justu όπως το Katon: Gōkakyū no Jutsu.
-Άρα είσαι έτοιμος να μάθεις πως να χρησιμοποιείς ένα element;
-ΝΑΙ!!
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Fire Element [Fire] Empty
PostSubject: Re: Fire Element [Fire]   Fire Element [Fire] Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 2:22 pm

-Το ξέρω ότι είναι δύσκολο αυτό που σου ζητάω αλλά προσπάθησε πιο πολύ στο να κάψεις αυτό το ξύλο με τα chakra σου
-Αδερφέ προσπαθώ αλλά είναι δύσκολο να μαζέψω τα chakra στο χέρι μου ώστε να τα περάσω στο ξύλο και να καεί
-Δοκίμασε να το κάνεις όπως όταν Suimen Hokou no Waza απλά αυτήν την φορά να μαζέψεις τα chakra σου στα χέρια αντί στα πόδια σου
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Fire Element [Fire] Empty
PostSubject: Re: Fire Element [Fire]   Fire Element [Fire] Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 2:29 pm

-Αδερφέ το κατάφερα!! Έκαψα και το τελευταίο ξύλο που μου έφερες! Είμαι τώρα έτοιμος να χρησιμοποιήσω αυτό το element;
-Μπράβο σου αλλά δεν τελειώσαμε, τώρα δοκίμασε να κάψεις το δέντρο χωρίς να ανάβεις μικρές φωτιές αλλά όσο μπορείς μεγαλύτερες. Δες αυτό.
Μόλις ο αδερφός μου έκαψε όλο το δέντρο σε ένα δευτερόλεπτο σκέφτηκα ότι θα με πάρουν χρόνια για να το κάνω μόνος μου.
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Fire Element [Fire] Empty
PostSubject: Re: Fire Element [Fire]   Fire Element [Fire] Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 5:32 pm

Είχαν περάσει ώρες αλλά εγώ ακόμα δεν είχα καταφέρει να ολοκληρώσω αυτό που μου ζήτησε ο αδερφός μου. Ήταν δύσκολο, ίσως ότι πιο δύσκολο έχω προσπαθήσει μέχρι τώρα. Έτσι αποφάσισα να ξεκουραστώ και να καθαρίσω το μυαλό μου, μπορεί να βοηθούσε κάπου, έτσι πήγα και έκανα ένα μπάνιο μέσα στη λιμνούλα δίπλα από το εκπαιδευτήριο της οικογένειας μου.
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Fire Element [Fire] Empty
PostSubject: Re: Fire Element [Fire]   Fire Element [Fire] Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 6:16 pm

Μόλις τελείωσα το μπάνιο του και αναζωογονήθηκα πήγα να συνεχίσω την προπόνηση μου. Φτάνοντας στο εκπαιδευτήριο βρήκα τον αδερφό μου να κρατάει ένα σάκο με φαγητό, τότε συνειδητοποίησα ό,τι πεινούσα. Τελειώνοντας το φαγητό πήγα δίπλα από τον καρβουνιασμένο κορμό στον οποίο έκανα προπόνηση και συνέχισα . . . .
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Fire Element [Fire] Empty
PostSubject: Re: Fire Element [Fire]   Fire Element [Fire] Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:03 am

Βράδιασε στην Kumogakure και έτσι σηκώθηκα από το σημείο εκπαίδευσής μου για να επιστρέψω στο σπίτι με τον αδερφό μου. Μόλις σηκώθηκα είδα αρκετές δεκάδες καμένων δέντρων, από τις προσπάθειες που έκανα, στοιβαγμένα δίπλα στο εκπαιδευτήριο. Καλά τα πήγα σήμερα, αλλά αύριο πρέπει να προσπαθήσω περισσότερο, πώς αλλιώς θα γίνω καλύτερος από τον αδερφό μου;
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Fire Element [Fire] Empty
PostSubject: Re: Fire Element [Fire]   Fire Element [Fire] Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:11 am

Ξημέρωσε στην Kumogakure και ο ήλιος με βρίσκει μόνο μου αυτή τη φορά στο εκπαιδευτήριο, αφού ο αδερφός μου είχε φύγει για μία αποστολή και θα αργούσε να γυρίσει, στο εκπαιδευτήριο να εξασκούμαι στην καύση των υπόλοιπων δέντρων που είχαν μείνει μόνο με τα chakra μου, με περισσότερη αποφασιστικότητα από τις προηγούμενες μέρες. Μέχρι το μεσημέρι έκαψα και το τελευταίο δέντρο οπυ είχε μείνει.
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Fire Element [Fire] Empty
PostSubject: Re: Fire Element [Fire]   Fire Element [Fire] Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:15 am

Μόλις έφαγα το μεσημεριανό που πήρα από το σπίτι έκανα εξάσκηση στα hand seals, αφού για να συνεχίσω την προπόνησή μου έπρεπε να περιμένω τον αδερφό μου να γυρίσει από την αποστολή που τον έστειλαν. Το απογευματάκι, μόλις ο ήλιος είχε σχεδόν κρυφτεί πίσω από τις βουνοκορφές, γύρισα σπίτι μου, γιατί έπρεπε να είμαι ξεκούραστος για την αυριανή αποστολή μου.
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Fire Element [Fire] Empty
PostSubject: Re: Fire Element [Fire]   Fire Element [Fire] Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:20 am

Ο αδερφός μου γύρισε σπίτι μετά από 3 μέρες στο σπίτι, αλλά από την χαρά μου που γύρισε σώος και αβλαβής, ξέχασα να τον ρωτήσω για την συνέχεια της εκπαίδευσής μου στο fire element. Την επόμενη μέρα που τον ρώτησα μου είπε ό,τι δεν μπορεί το πρωί αλλά δεν με ενόχλησε μετά το μεσημεριανό η εκπαίδευσή μου θα συνεχιζόταν.
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Fire Element [Fire] Empty
PostSubject: Re: Fire Element [Fire]   Fire Element [Fire] Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:24 am

Μόλις φάγαμε το μεσημεριανό, ο αδερφός μου ήρθε και μου είπε να πάμε στο εκπαιδευτήριο για την συνέχιση της εκπαίδευσής μου. Με το που φτάσαμε του έδειξα πόσο μεγάλη ήταν η βελτίωση μου τις τελευταίες μέρες που έλειπε.
-Συγχαρητήρια, μου είπε, για να δούμε πως θα τα πας και στο τελευταίο στάδιο της εκπαίδευσης.
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Fire Element [Fire] Empty
PostSubject: Re: Fire Element [Fire]   Fire Element [Fire] Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:28 am

Είχα ιδρώσει πάρα πολύ μέσα στις δύο ώρες που δοκιμάζω το τελευταίο στάδιο της εκπαίδευσης, που μου έβαλε ο αδερφός μου για να μάθω να χρησιμοποιώ το fire element, χωρίς να έχω καταφέρει τίποτα μέχρι εκείνη την στιγμή. Τι μπορεί να κάνω λάθος; και έτσι ρώτησα τον αδερφό μου για να μου κάνει μία καλή διευκρίνηση.
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Fire Element [Fire] Empty
PostSubject: Re: Fire Element [Fire]   Fire Element [Fire] Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:34 am

Μόλις άκουσα την συμβουλή του αδερφού μου στρώθηκα και πάλι στη δουλειά κάνοντας μικρές προόδους σιγά-σιγά, αλλά όχι τόσο μεγάλη ώστε να καταφέρω μα τελειοποιήσω αυτό που μου ανέθεσε. Με την δύση του ηλίου φύγαμε και πήγαμε σπίτι, αλλά δεν μπορούσα να κοιμηθώ, στροβιλιζόμουν στο κρεβάτι για να βρω την λύση στο πρόβλημά μου.
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Fire Element [Fire] Empty
PostSubject: Re: Fire Element [Fire]   Fire Element [Fire] Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:48 am

Την επόμενη μέρα δεν ήμουν ξεκούραστος, εξαιτίας της προσπάθειάς μου να βρω μία άκρη στο τελευταίο στάδιο της εξάσκησής μου, παρόλαυτα συνέχισα να προσπαθώ με αποφασιστικότητα αλλά χωρίς αξιόλογες προσπάθειες. Στο τέλος έφτασα στα όριά μου αλλά στην τελευταία προσπάθεια έβαλα όση δύναμη μου είχα απομείνει και τα κατάφερα.
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Fire Element [Fire] Empty
PostSubject: Re: Fire Element [Fire]   Fire Element [Fire] Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:52 am

-Τα κατάφερα, είπα βαριανασένοντας και αμέσως μετά έπεσα στο έδαφος εξαντλημένος από την προσπάθεια που έκανα. Μετά από καμια ώρα ξύπνησα βλέποντας τον αδερφό μου να με κοιτάζει χαρούμενος, αφού τα είχα καταφέρει, και με φαγητό που έφερε από το σπίτι για να ανακτήσω πάλι τις δυνάμεις μου. Μετά από το μεσημεριανό συνεχίσαμε την προπόνηση.
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Fire Element [Fire] Empty
PostSubject: Re: Fire Element [Fire]   Fire Element [Fire] Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:58 am

-Μπράβο, φώναξε ο αδερφός μου, τα κατάφερες μετά από αυτήν την προπόνηση που σου έκανα. Μου χαμογέλασε μετά και συνέχισε να μου λέει:
-Είμαι πολύ χαρούμενος για σένα, τώρα περιμένω να μάθεις και τα justu της clan μας, γιατί μόνο μαθαίνοντάς τα οι άλλοι Uchiha θα σου συμπεριφέρονται σαν ενήλικα.
Μου αρέσει που αφιερώνει τον ελεύθερο χρόνο μεταξύ των αποστολών του στην προπόνησή μου
Μέτα από αυτά συνεχίσαμε την προπόνηση ως το βράδυ.

Τέλος εκπαίδευσης
Back to top Go down
Naruto
Administrator
Administrator
Naruto


Posts : 106


Ninja Profile
Allegiance: Konohagakure
Clan:
Rank: Kage

Fire Element [Fire] Empty
PostSubject: Re: Fire Element [Fire]   Fire Element [Fire] Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 11:52 am

Συμπλήρωσες επιτυχώς δεκαπέντε δημοσιεύσεις των,τουλάχιστον,τριών γραμμών.
Εκπαιδεύτηκες στο στοιχείο της Φωτιάς.
Αποτέλεσμα: +Fire Element
Τέλος εκπαίδευσης.
Back to top Go down
https://rpg-naruto.rpg-board.net
Sponsored content





Fire Element [Fire] Empty
PostSubject: Re: Fire Element [Fire]   Fire Element [Fire] Icon_minitime

Back to top Go down
 
Fire Element [Fire]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Εκπαίδευση-Lighting element[Lighting]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Training :: Εκπαίδευση Shinobi-
Jump to: