Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 34 on Sat Aug 10, 2019 2:42 pm
Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu]

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu] Empty
PostSubject: Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu]   Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu] Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 1:27 pm

Μόλις έφτασα στο χώρο, έβγαλα ότι δεν χρειαζόμουν από πάνω μου, και έκανα πάλι ότι είχα κάνει και την προηγούμενη φορά..Κάθισα κάτω και συγκεντρώθηκα..Αυτή τη φορά έλεγα να κάνω μία διαφορετική κάπως άσκηση..Αυτή τη φορά θα συγκέντρωνα chakra σε ένα σημείο του σώματός μου..
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu] Empty
PostSubject: Re: Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu]   Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu] Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 1:34 pm

Στην αρχή αποφάσισα να κάνω το πιο απλό..Να συγκεντρώσω chakra στα πόδια μου και να προσπαθήσω να σκαρφαλώσω στο διπλανό βουνό..Μόλις τη συγκέντρωσα πήγα στο βουνό και προσπάθησα να το κάνω..Στην αρχή τα πήγαινα καλά,αλλά στο τέταρτο βήμα το έχασα και έπεσα κάτω..Γαμώτο,σε αυτό θα έπρεπε να τα καταφέρνω..Τι έκανα λάθος;;Μετά θυμήθηκα κάτι που μου είχε πει ο sensei όταν είχα κάνει πρώτη φορά αυτή την άσκηση..
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu] Empty
PostSubject: Re: Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu]   Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu] Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 1:42 pm

Μόλις άρχισα ξανά,κάνοντας αυτό που μου είχε πει, έκανα αρκετά βήματα πάνω στο βουνό.. Καθώς όμως έτρεχα στο βουνό, στραβοπάτησα σε ένα σημείο όπου το βουνό δεν ήταν ομαλό, με συνέπεια να χάσω την συγκέντρωση μου και να πέσω..Ευτυχώς δεν ήμουν σε ψηλό σημείο,αφού έτρεχα στις αρχές του βουνού, και μπόρεσα να πέσω ομαλά..Αυτή τη φορά τα πήγα αρκετά καλύτερα αλλά θέλω ακόμα πολύ ακόμα..
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu] Empty
PostSubject: Re: Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu]   Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu] Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 4:41 pm

Επί τέσσερις ώρες έκανα την ίδια άσκηση..Ευτυχώς τον ήλιο τον έκρυβαν τα σύννεφα,και δεν τόση ζέστη..Αφού είδα την ώρα είπα να κάνω ένα διάλειμμα..Έκατσα κάτω και κοιτούσα το μέρος..Το Kumogakure είναι το πιο ωραίο από όλα τα χωριά..Όποτε και να το βλέπω ηρεμώ.. Αλλά δεν είναι ώρα για χαλάρωση,πρέπει να προπονηθώ...Σηκώθηκα και ετοιμάστηκα ξανά για προπόνηση..
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu] Empty
PostSubject: Re: Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu]   Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu] Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 5:01 pm

Αυτή τη φορά αποφάσισα να συγκεντρώσω τη chakra στο ένα μου πόδι μόνο..Σκέφτηκα να προσπαθήσω να περπατήσω μόνο με ένα πόδι στο βουνό..Ήξερα ότι θα ήταν πολύ ποιο δύσκολο από την προηγούμενη άσκηση, αλλά ήταν μία άσκηση που δεν είχα ξαναπροσπαθήσει και θα ήθελα να την δοκιμάσω..Για την υπόλοιπη μέρα προσπαθούσα αυτό αλλά δεν μπόρεσα να τα καταφέρω και είπα να συνεχίσω αύριο,αφού είχε αρχίσει να βραδιάσει..


ΤΕΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
Back to top Go down
Naruto
Administrator
Administrator
Naruto


Posts : 106


Ninja Profile
Allegiance: Konohagakure
Clan:
Rank: Kage

Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu] Empty
PostSubject: Re: Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu]   Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu] Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 5:03 pm

Συμπλήρωσες επιτυχώς πέντε δημοσιεύσεις των,τουλάχιστον,τριών γραμμών.
Εκπαιδεύτηκες στον τομέα Ninjutsu.
Αποτέλεσμα: +5 Ninjutsu
Τέλος εκπαίδευσης.
Back to top Go down
https://rpg-naruto.rpg-board.net
Sponsored content





Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu] Empty
PostSubject: Re: Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu]   Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu] Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sasuke-Ninjutsu,Part 2 [Ninjutsu]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sasuke-Ninjutsu,Part 1 [Ninjutsu]
» Training Ninjutsu,Part 1[Ninjutsu]
» Mastery Of Ninjutsu, Part 1 [Ninjutsu]
» Mastery Of Ninjutsu, Part 2 [Ninjutsu]
» Mastery Of Ninjutsu, Part 3 [Ninjutsu]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Training :: Εκπαίδευση Shinobi-
Jump to: