Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 34 on Sat Aug 10, 2019 2:42 pm
Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 Uchiha Itachi -The Prodigy

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Uchiha Itachi
Chūnin
Chūnin
Uchiha Itachi


Posts : 12


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Uchiha Itachi -The Prodigy Empty
PostSubject: Uchiha Itachi -The Prodigy   Uchiha Itachi -The Prodigy Icon_minitimeMon May 31, 2010 10:00 pm

Πάλι με ξύπνισε ο πατέρας μου πρωί πρωί φωνάζοντας να παω για προπόνηση
.-Ξύπνα Itachi , πόσην ώρα θα κοιμάσαι ακόμα?
-Τώρα,2 λεπτάκια ακό...
Πρίν προλάβω να τελειώσω την πρόταση μου, και ενώ έχω γυρισμένη τη πλάτη μου νιώθω τον πατέρα μου να θυμώνει με την τεμπελιά μου και αμέσως βρίσκομαι στα   πόδια μου.Ο πατέρας μου έχει μεγάλες προσδοκίες για μένα και αρπάζεται εύκολα οταν ''χανω χρονο'', οπως λέει, παίζωντας με τους φίλους μου ή όταν κοιμάμαι όλη μέρα.
Back to top Go down
Uchiha Itachi
Chūnin
Chūnin
Uchiha Itachi


Posts : 12


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Uchiha Itachi -The Prodigy Empty
PostSubject: Re: Uchiha Itachi -The Prodigy   Uchiha Itachi -The Prodigy Icon_minitimeMon May 31, 2010 10:11 pm

Άφου ξύπνησα, πλύθηκα και έφαγα πρωινό πήγα αμέσως στο σπίτι του κολλητού μου να τον ρωτήσω αν θέλει να έρθει να προπονηθεί μαζί μου.
-Takagi θα έρθεις μαζι μου να προπονηθούμε στο συνηθισμένο μέρος?
-Έρχομαι Itachi περίμενε να πάρω τον εξοπλισμό μου.

Το σημείο που προπονούμαστε είναι ένα ''μυστικό'' μέρος ανάμεσα σε απότομους βραχους με καταρράκτες και πολλά πολλά δέντρα.Λίγα άτομα το ξέρουν.Προχωρόντας μέσα απο το χωριό βλέπουμε πολλές γνωστές φάτσες  συμμαθητών μας στην ακαδημία πριν γίνουμε chunin αλλά με ελάχιστους κρατάμε επικοινωνία.Είδαμε και τοn Sasuke,κακόκεφος μου φάνηκε.τον χαιρετήσαμε αλλα μάλλον δεν μας είδε γτ προχωρούσε με σκυμμένο κεφαλι....


Last edited by Uchiha Itachi on Tue Jun 01, 2010 5:44 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Naruto
Administrator
Administrator
Naruto


Posts : 106


Ninja Profile
Allegiance: Konohagakure
Clan:
Rank: Kage

Uchiha Itachi -The Prodigy Empty
PostSubject: Re: Uchiha Itachi -The Prodigy   Uchiha Itachi -The Prodigy Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 11:53 am

Φίλε μου,να είσαι όσο πιο ρεαλιστικός μπορείς ως προς της περιγραφές.Για παράδειγμα το Kumogakure είναι ένα χωριό το οποίο βρίσκεται στις κορυφές ενός βουνού,στο ίδιο υψόμετρο με τα σύννεφα.Γι'αυτό και χαρακτηρίζεται ως η χώρα των κεραυνών! Δεν νομίζω πως υπάρχει κάποιο δάσος στο χωριό.

http://naruto.wikia.com/wiki/Kumogakure


Last edited by Naruto on Tue Jun 01, 2010 11:32 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://rpg-naruto.rpg-board.net
Uchiha Itachi
Chūnin
Chūnin
Uchiha Itachi


Posts : 12


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Uchiha Itachi -The Prodigy Empty
PostSubject: Re: Uchiha Itachi -The Prodigy   Uchiha Itachi -The Prodigy Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 10:14 pm

Τελειώσαμς την  προπόνηση, κουραστήκαμε αρκετά  και πήραμε τον δρόμο της επιστροφής.Δεν καταλάβαμε πως πέρασε η ώρα και αργήσαμε. Ξεκινήσαμε λιγο πριν δύσει ο ήλιος. για το χωριο το οποίο ειναι μιση ώρα μακριά απο το μυστικό μας μέρος προπόνησης.Στη μέση του δρόμου όταν είχε πια βραδιασει βλέπουμε εναν αντρα ,περίεργο με κουκούλα και μαύρη μεγάλη κάπα να περπατάει προς το μέρος μας, στη μέση του πουθενά.Καθώς ερχόμαστε πιο κοντά και σηκώνει τα μάτια του,έμεινα μαλάκας.....
Back to top Go down
Sponsored content





Uchiha Itachi -The Prodigy Empty
PostSubject: Re: Uchiha Itachi -The Prodigy   Uchiha Itachi -The Prodigy Icon_minitime

Back to top Go down
 
Uchiha Itachi -The Prodigy
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Δεκτή]Uchiha Itachi
» Uchiha Itachi - Custom Jutsu List
» frostman uchiha
» Uchiha Clan
» Frostman Uchiha (the begining of the end!)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Hidden Villages :: Land of Lightning :: Kumogakure-
Jump to: