Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 34 on Sat Aug 10, 2019 2:42 pm
Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''

Go down 
2 posters
AuthorMessage
dimitris.D. tzeik
Chūnin
Chūnin
dimitris.D. tzeik


Posts : 31


Ninja Profile
Allegiance: Iwagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Empty
PostSubject: Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''   Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Icon_minitimeTue May 25, 2010 1:46 pm

Ξημερωνει. ο ηλιος μπαινει απο το παραθυρο του δωματιου μου και με χτυπαει στα ματια. ξυπναω. χασμουριεμε και σηκονομαι γρηγορα απο το κρεβατι. ντυνομαι και ταϊζω τα ψαρια που εχω στο δωματιο μου. ειναι τεσσερα πειρανχας οποτε τα ταιζω απο το χθεσινο φαγητο, μπριζολες. οτι αφησα, δηλαδη τα κοκαλα τα δινω σε αυτα. μεσα σε λιγα δευτερολεπτα το εξαφανιζουν. τελος παντον κατεβαινω κατω. βλεπω την μητερα μου να πλενει τα πιατα. πηγενω στην τουαλετα. πλενομαι, χτενιζω το μαλλι και πλενω τα δοντια μου. βγαινω απο την τουαλετα και βλεπω τον αδερφο μου να περιμενει απεξω για να μπει. τον παταω μια σφαλιαρα και τον σμπροχνω μεσα στην τουαλετα.
-που θα πας dimitri?
-θα βγω βολτα με τα παιδια. μαλλον θα παμε για προπονηση. τωρα που αποφυτισαμε θελουμε πολυ εξασκηση......


Last edited by dimitris.D. tzeik on Tue May 25, 2010 7:59 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
dimitris.D. tzeik
Chūnin
Chūnin
dimitris.D. tzeik


Posts : 31


Ninja Profile
Allegiance: Iwagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Empty
PostSubject: Re: Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''   Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Icon_minitimeTue May 25, 2010 4:07 pm

-αντε να περασετε καλα. και να προσεχετε. ειναι επικυνδυνα εκει εξω. τα βραχυα ειναι τεραστια και επικυνδυνα. βασικα που θα κανετε προπονηση?
-σε μια ανοιχτο μερος πανω σε ενα βουνο. εχει πολλα μικρα βραχυα και το μερος ειναι σαν αρενα. μας βοηθαει πολυ αυτο.
-οκ...να προσεχετε...ποιοι θα πατε?
-εγω, η miu, η nelly, και ο koel. μπορει να ερθει και ο coby.
-καλα να περασετε και στο ξαναλεω...να προσεχετε. ειναι πολυ επικυνδυνα.
-οκ οκ οκ....φευγουμε...
βγαινει ο αδερφος μου απο την τουαλετα και ξεκιναει να ετοιμαει την τσαντα του για το σχολειο.
-τι ωραια αδερφε που αποφυτησες. ολη μερα προπονηση.....
-κανε υπομονη...θα αποφυτησεις και εσυ μια μερα....λεμε τωρα....αντε πρεπει να φυγω...
ανοιγω την πορτα και ξεκιναω να πηδαω απο κτηριο σε κτηριο. ειπαμε να συναντιθουμε εκει....πανω στο βουνο.


Last edited by dimitris.D. tzeik on Tue May 25, 2010 7:58 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
dimitris.D. tzeik
Chūnin
Chūnin
dimitris.D. tzeik


Posts : 31


Ninja Profile
Allegiance: Iwagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Empty
PostSubject: Re: Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''   Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Icon_minitimeTue May 25, 2010 7:47 pm

μολις φτανω βλεπω τα δυο κοριτσια εκει να μιλανε. καθονται σε εναν βραχο. εχουν αποφυτησει και αυτες σαν και εμενα. απλος δεν ειναι πολυ καλες σε τεχνικες. ειναι καλοι στο jutsu και γενικα σε πολεμικες τεχνικες. τελος ερχετε και ο koel.
-οι παιδια. καλημερα. γρηγορα ηρθατε. ειδικα εσεις κοριτσα.

-δεν περιμενουμε πολυ. περιπου δεκα λεπτα. απλος πρεπει να παμε σε κανενα 2 ωρο για ψωνια...οποτε βιαζομαστε λιγο.
-οκ....εας ξεκινησουμε την προπονηση. εγω εναντια στην miu και εσυ koel εναντια στην nel (συντομογραφια απο το nelly).
το μερος οπου ειμαστε εχει πολλους βραχους, μικρους και μεγαλους με αποτελεσμα να μας δυσκολευει στις αποφυγες και στα χτυπηματα σωμα με σωμα. η μιu ειναι πολυ καλη στην ριψη shuriken και στον χειρησμο μαχαιριων. η nelly ειναι πολυ καλη στον χειρησμο σπαθιων και μαχαιριων. ειναι επισης πολυ γρηγορη. ο koel ειναι καλος στις μαχες σωμα με σωμα και ειναι και πολυ γρηγορος. εγω τα εχω εκπεδευσει ολα. δεν μπορω να πω οτι ειναι πολυ δυνατοι....απλος ειναι φιλοι μου και μου αρεσει να κανω προπονηση μαζι τους. εχουν πλακα. αλλοστε νικαω συνεχια. ειναι η ωρα για να ξεκινησει η μαχη.


Last edited by dimitris.D. tzeik on Tue May 25, 2010 11:31 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
dimitris.D. tzeik
Chūnin
Chūnin
dimitris.D. tzeik


Posts : 31


Ninja Profile
Allegiance: Iwagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Empty
PostSubject: Re: Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''   Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Icon_minitimeTue May 25, 2010 9:17 pm

-αυτη την φορα θα πολεμησω ποιο χαλια απο τις προιγουμενες.....να ξερεις Miu.
-δεν χρειαζετε. αλλοστε πρεπει να δυναμωσω. εγω θα ξεκινησω με full power. δεν πιστευω να σε πειραζει......
-κανενα προβλημα....εας ξεκινησει η μαχη. τα λογια δεν βοηθανε σε τιποτα.

-οκ λοιπον εας ξεκινησουμε.....εισαστε ετοιμοι παιδια?
ολοι ετοιμαζονται για μαχη. εγω εναντιον της miu και ο koel εναντιον της nelly. και η μαχη ξεκινα. ξεκιναμε με ριψη Shuriken και στην συνεχια μονομαχια με μαχαιρια. καταφερνω να αφοπλισω την μιυ ευκολα. στην συνεχια με μια κλοτσια στην κοιλια την πεταω σε εναν βραχο. εβαλα πολυ δυναμη σε αυτο το χτυπημα. δεν ειμαι καλος στο να ελενχω την δυναμη μου.
-συγνωμμη μιυ. μηπως σε χτυπησα πολυ.
-οχι..δεν πειραζει. καλυτερα ετσι. πρεπει να δυναμωσω και αλλο. εας συνεχιζουμε.

στην διπλανη μαχη....ο Koel ειναι ετοιμος να χασει. η melly ειναι πολυ γρηγορη και σε μαχη σωμα με σωμα εινανι πολυ καλη. με μερικες λαβες μπορει να κανει τον αλλο οτι θελει. απο αφοπλισμο μεχρι και πολυ δυσκολες ριψεις. πισω στην μαχη μου. συνεχιζουμε και οι δυο τις μπουνιες και κλοτσιες. ειμαστε αρκετα γρηγοροι. περνανε λιγα λεπτα. η nellY εχει νικησει τον κοελ και καθετε σε εναν βραχο κοιταζοντας μας. η μιυ εχει κουραστει. εγω απλος κανω αμυνα και οταν επιτιθομαι χρισημοποιω λιγη απο την δυναμη μου. τελικα μετα απο λιγα λεπτα αποτελειωνω την μιυ με μια κλοτσια στο στηθος. πεφτει κατω.
-οι μαχες τελειωσαν. εγω και η nelly ειμαστε οι νικητες. nel εας βοηθησουμε τους τραυματιες να σηκοθουν. Αν και δεν χτυπησαν πολυ απο οτι βλεπω.
-μια χαρα ειμαι εγω.....
-και εγω το ιδιο. καλη μαχη dimitri. οντος πρεπει να δυναμωσω και αλλο...


Last edited by dimitris.D. tzeik on Tue May 25, 2010 11:29 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
dimitris.D. tzeik
Chūnin
Chūnin
dimitris.D. tzeik


Posts : 31


Ninja Profile
Allegiance: Iwagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Empty
PostSubject: Re: Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''   Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Icon_minitimeWed May 26, 2010 12:26 pm

-ολοι πολεμησατε καλα. λοιπον εσεις κοριτσια θα φυγετε?
-ναι....πρεπει να παμε για ψωνια. εσεις τι θα κανετε?
-μαλλον θα παμε για φαγητο....θελεις koel?
-ναι....γιατι οχι. παμε να φαμε NOODLES?
-NOODLES!!!! SUPER!!!! φυγαμε!!!
-αντε.....καλα να περασετε αγορια.....
-επισης κοριτσια......το απογευμα θα βγητε μαζι μας?
-που θα πατε?
-θα κανουμε μια περιπετια μεσα σε κυλαδες και αναμεσα απο βουνα.....με λιγα λογια θα κανουμε προπονηση αλλα εξω απο χωριο.
-χμ...δεν ξερουμε....δεν ειναι λιγο παρατραβηγμενο. ιδη ειμαστε λιγο ποιο εξω απο το χωριο. οχι και αλλο.....
-δεν πειραζει. θα ειναι σαν μια μικρη περιπετεια. ποσο δυσκολο παιζει να ειναι. αλλοστε θα ειναι πολυ καλη προπονηση. τι λετε? εαν δεν θελετε μην ερθετε. δεν πειραζει. δεν σας αναγκαζει κανενας.....
-μαλλον θα ερθουμε....θα ερθει και ο coby?
-λοιπει απο το πρωι. ειπε οτι θα λειπει τρεις μερες....οποτε δεν θα ερθει. θα παμε μονο οι τεσσερις μας. οκ? συμφωνιτε?
-οκ....θα ειναι ωραιο. τι ωρα θα συναντιθουμε?
-κατα τις πεντε το απογευμα εδω....
-οκ....καλη ωρα ειναι. θα ειμαστε ετοιμασμενες. πρεπει να φυγουμε. αντιο αγορια. τα λεμε στις πεντε.
-αντιο κοριτσια. τα λεμε.

φευγουν τα κοριτσια και εμεις ξεκιναμε για φαγητο. it's noodle time.
Back to top Go down
dimitris.D. tzeik
Chūnin
Chūnin
dimitris.D. tzeik


Posts : 31


Ninja Profile
Allegiance: Iwagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Empty
PostSubject: Re: Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''   Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Icon_minitimeWed May 26, 2010 9:17 pm

πηδαμε απο σπιτι σε σπιτι. τελικα φτανουμε στο μαγαζι-restaurant. μπαινουμε μεσα και καθομαστε σε ενα τραπεζι. παραγγελνουμε να φαμε απο δυο μπολ noodles.
-επιτελους......θα φαμε Noodles. εχω περιπου μια εβδομαδα να φαω.
-ναι...και εγω. μετα απο μια κουραστικη προπονηση χρειαζομαστε ενα καλο φαϊ. εσυ dimitri τελικα θα κανεις σημερα το μεσημερι με τον πατερα σου προπονηση?
-ναι, μαλλον. ειναι περιπου 12.....σε κανενα μισαωρο θα ειμαι σπιτι. ο πατερας μου γυρναει στις μια. οποτε θα κανουμε απο τις μια μεχρι τις 3.30 προπονηση. θελει να μου δειξει κατι νεες τεχνικες. ξερει οτι το απογευμα θα παμε εξω απο το βουνο. γιαυτο και θελει να μου δειξει νεες και δυνατες τεχνικες για να γινω δυνατοτερος. θα σου τις δειξω αργοτερα....
-ωραια. ανυπομωνω.

ερχονται να noodles και ξεκιναμε να τρωμε. ειναι πραγματηκα υπεροχα. δεν μιαλμε καθολου. απλος το απολαμβανουμε. δεν τρωμε συχνα τετοιο φαγητο. μετα απο 20 λεπτα ξεκιναμε για τα σπιτια μας. μολις φτανω σπιτι αμεσως πλενομαι και βγαινω εξω στην αυλη του σπιτιου μας που ειναι απο πισω. ξεκιναω ασκησεις προθερμασεις. περιμενω να ερθει ο πατερας μου. δεν θα αργησει πολυ πιστευω. σε λιγο θα ειναι εδω......
Back to top Go down
dimitris.D. tzeik
Chūnin
Chūnin
dimitris.D. tzeik


Posts : 31


Ninja Profile
Allegiance: Iwagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Empty
PostSubject: Re: Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''   Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Icon_minitimeThu May 27, 2010 9:28 am

εχω ιδη ιδρωσει απο την προπονηση. ακομα ο πατερας μου δεν εχει ερθει. δεν ξερω γιατι αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα ερθει. δουλευει στις ειδικες δυναμεις του χωριου. ειναι πολυ καλος μαχητης γιαυτο και τον εχουν στο καλο ταγμα. κανει δυσκολες αποστολες αλλα τα βγαζει παντα περα. ειναι πολυ δυνατος. απο αυτον πειρα τοση δυναμη. απο τα πεντε μου χρονον μου κανει προπονηση. θελει να με κανει πολυ δυνατο σαν και αυτον. λεει πως εχω ενα special χαρησμα που δεν το εχει δει σε πολλους. επισης λεει οτι μαθαινω πολυ γρηγορα και η δυναμη μ,ου αυξανετε γρηγορα. μολις το ακουσα αυτο αμεσως ξεκινησα να κανω και μονος μου προπονηση. εβαλα τα δυνατα μου και περασα τις εξετασεις και εγινα επιτελους chunin. απο τοτε προσπαθω μερα με την μερα να γινω δυνατοτερος και να κανω το ονειρο του πατερα μου πραγματηκοτητα.....
βγαινει η μητερα μου εξω και με πλησιαζει. εγω κανω ριψη shuriken. σταματαω και γυρναω προς το μερος της.
-τι θελεις μανα?
-εμαθα κατι τρομερο για τον πατερα σου.....
-τι? τι εγινε? πες μου....επαθε τιποτα κακο? που ειναι τωρα?
-ηρεμησε...θα σου πω τι εγινε.....
Back to top Go down
dimitris.D. tzeik
Chūnin
Chūnin
dimitris.D. tzeik


Posts : 31


Ninja Profile
Allegiance: Iwagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Empty
PostSubject: Re: Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''   Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Icon_minitimeThu May 27, 2010 11:41 am

-ηρθε ενα αντρας απο τις ειδηκες δυναμεις που ειναι ο πατερας σου. μου ειπε οτι σημερα το πρωι τους ενοιμερωσαν για μια επιθεση σε ενα διπλανο χωριο. χρειαζοταν οι αλλοι ενυσχησεις και το χωριο μας εστειλε μερικα ατομα απο την ομαδα του πατερα σου. στειλανε εξι ατομα. μονο οι δυο γυρισανε και ηταν πολοι τραυματησμενοι. δυστιχως δεν ηταν ο πατερας σου μεσα. δωσανε αναφορα οι δυο που γυρισανε και ειπαν οτι εκεινο το χωριο δεχοτανε επιθεση απο κατι μαυρους Ninja. δεν δειχνανε ελεος. απλος σκοτωναν οποιον εβρισκαν μπροστα τους. και δυστιχως σκοτωσανε και τον πατερα σου.
δακρυζει η μητερα μου. δεν μπορει να μιλησει αλλο.
-συγγνωμη dimitri. πρεπει να παω να ετοιμασω φαγητο. μονο αυτα μου ειπαν. τιποτα αλλο σημαντικο.
φευγει η μητερα μου μεσα. σφυγγω τα χερια μου. δακρυζω. δεν το περιμενα καθολου αυτο. δεν γινετε να ειναι αυτο αληθεια.
-πατερα....
σκουπιζω τα δακρυα μου. ξεκιναω να τρεχω προς την κατευθυνση του διπλανου χωριου. δεν με νοιαζει τιποτα αλλο παρα εκδικηση.
-θα παρω εκδηκηση πατερα.....το ορκιζομαι....
Back to top Go down
dimitris.D. tzeik
Chūnin
Chūnin
dimitris.D. tzeik


Posts : 31


Ninja Profile
Allegiance: Iwagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Empty
PostSubject: Re: Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''   Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Icon_minitimeThu May 27, 2010 1:52 pm

πηδαω απο σπιτι σε σπιτι.....τρεχω με μεγαλη ταχυτητα στους δρομους. ειμαι πολυ θυμωμενος. πρεπει να παρω εκδικηση. δεν ξερω τιποτα για αυτους τους μαυρους ninja αλλα θα τα μαθω ολα. ουτε το χωριο ξερω πως λεγετε αλλα δεν με πολυενδιαφερει. δεν θα ιδοποιησω κανεναν απο τους φιλους μου ακομα. ειναι πολυ επικυνδυνο για αυτους. μαλλον και για εμενα θα ειναι επικυδυνο. πρεπει να κανω λιγο προπονηση ακομα. σταματαω σε ενα πολυ ψηλο βουνο. μπορω να δω πολυ καλα το χωριο. το μερος οπου στεκομαι ειναι ανοιχτο. οτι πρεπει για προπονηση. βγαζω την μπλουζα και ετοιμαζομαι. ειμαι σιγουρος πως η μαχη θα ειναι πολυ δυσκολη. δεν ξερω τιποτα για τον αντιπαλο μου οποτε δεν μπορω να ορμησω ετσι απλα. οποτε θα πρεπει να προπονηθω πολυ καλα για να μπορεσω να τους νικησω......
Back to top Go down
dimitris.D. tzeik
Chūnin
Chūnin
dimitris.D. tzeik


Posts : 31


Ninja Profile
Allegiance: Iwagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Empty
PostSubject: Re: Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''   Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Icon_minitimeMon May 31, 2010 11:25 am

Η προπονηση τελειωσε. τα πηγα μια χαρα. εγινα ακομα καλυτερος στα Hand Seals και ανεπτυξα το chakra μου. τωρα πιστευω οτι ειμαι ετοιμος για μαχη. βαζω την μπλουζα μου και ετοιμαζομαι να ξεκινησω για το χωριο που ειναι εδω διπλα. το χωριο οπου καποιοι αγνωστοι ninja σκωτοσαν τον πατερα μου. θα το λπηρωσουν παρα πολυ ακριβα αυτο. θα μετανιωσουν την στιγμη που ακουμπισαν τον πατερα μου. ξεκιναω να προχωραω προς την κατευθυνση του χωριου.
-θα το πληρωσετε αυτο. το ορκιζομαι.
-που πας μικρε?

γυρναω και βλεπω εναν γερο με ενα μπαστουνι. φοραει εναν ασπρο δερματινο μανδια και μαυρα ρουχα.
-που νομιζεις οτι πηγενεις? τα ακουσα ολα. παρακολουθουσα την προπονση σου. σκοτωσαν τον πατερα σου καπιοι ninja και τωρα θελεις εκδικηση. Ενα εχω να σου πω. δεν εχεις καμια ελπιδα απεναντι σε αυτους τους ninja. τους εχω πολεμησει και εχω αναλυσει τις δυναμεις τους. απο οτι ειδα δεν εισαι και πολυ καλος σε πολεμικες τεχνες. τις ασκησεις που εκανες τις κανουν σαν βασικη προπονηση εκεινοι οι ninja. μονο ενας τροπος υπαρχει να τους νικησεις.....Να σε προπονησω εγω.....


Last edited by dimitris.D. tzeik on Sat Jun 05, 2010 1:59 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
dimitris.D. tzeik
Chūnin
Chūnin
dimitris.D. tzeik


Posts : 31


Ninja Profile
Allegiance: Iwagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Empty
PostSubject: Re: Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''   Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Icon_minitimeMon May 31, 2010 11:36 am

-Να με εκπεδευσεις? μπορεις? ξερεις τιποτα απο Ninjutsu?
-Δεν ξερω πολλα απο Ninjutsu αλλα ξερω πολλα απο Taijutsu. Να φανταστω ξερεις τι ειναι αυτο?
-Ναι. το Taijutsu ειναι οι μαχες σωμα με σωμα. εχουν σχεση με πολεμικες τεχνες και βελτιωνουν τις φυσικες ικανοτητες του ανθρωπου. δεν χρειαζετε να εχεις πολυ chakra για να πραγματοποιησεις τις ασκησεις ή καποιες επιθεσεις. Υπαρχουν επισης και επιθεσης που μαζι με chakra γινονται τρομερα δυνατες.
-Πολυ σωστα. εσυ απο οτι ειδα εκανες καλη εξασκηση Chakra και καταφερες να το αναπτυξεις. οι τεχνικη που θα σου μαθω δεν χρειαζετε πολυ chakra αλλα ειναι πραγματικα πολυ δυνατη. πρωτα ομως πρεπει να σε προπονησω σε τεχνικες Taijutsu. ξερεις τιποτα απο τετοιες τεχνικες?
-Μονο τα βασικα. επισης δασκαλοι μου εχουν πει οτι μαθενω γρηγορα και ειμαι περισσοτερο ανεπτυγμενος απο τα υπολοιπα παιδια, για την ηλικια μου φυσικα.
-Χμ....Αυτο θα το δουμε σε λιγο. εας ξεκινησουμε λοιπον την προπονηση Taijutsu. θελω να εισαι προσεχτηκος και να κανεις οτι σου λεω. πρεπει να προσπαθησεις πολυ για να πετυχει η προπονηση σου.


Last edited by dimitris.D. tzeik on Sat Jun 05, 2010 2:00 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
dimitris.D. tzeik
Chūnin
Chūnin
dimitris.D. tzeik


Posts : 31


Ninja Profile
Allegiance: Iwagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Empty
PostSubject: Re: Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''   Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Icon_minitimeThu Jun 03, 2010 8:59 am

Η προπονηση τελειωσε. ειμαι κατω και περνω βαθιες αναπνοες. ειμαι κατακουρασμενος και ολο μου το σωμα ποναει.
-Τα πηγες πολυ καλα. ξεκουρασου για οσο θελεις. μετα θα σου μαθω ενα jutsu. βασιζετε στην προπονηση που εκανες.
-ωραια. επιτελους. θα μαθω ενα νεο jutsu.
-ξεκουρασου για κανενα δυοωρο. κοιμησου βασικα. ετσι θα ξεκουραστεις ποιο γρηγορα.
-εχεις δικειο. ξυπνα με οταν βραδυασει....
-σε κανενα 3ωρο δηλαδη. οκ....εγω θα κατσω σε εναν βραχο εδω διπλα και θα περιμενω. δεν θα με πιασει ο υπνος...ελπιζω.

κλινω τα ματια και αμεσως με περνει ο υπνος. ο γερος καθετε σε εναν βραχο. βγαζει ενα χαρτι και ενα μολυβι και αρχιζει να ζωγραφιζει. Τρεις ωρες απομενουν για την προπονηση του νεου Jutsu. Ανοιπομωνω να δω τι θα ειναι.....


Last edited by dimitris.D. tzeik on Sat Jun 05, 2010 1:58 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
dimitris.D. tzeik
Chūnin
Chūnin
dimitris.D. tzeik


Posts : 31


Ninja Profile
Allegiance: Iwagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Empty
PostSubject: Re: Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''   Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Icon_minitimeThu Jun 03, 2010 8:26 pm

Ανοιγω τα ματια σιγα σιγα. εχει βραδυασει. σηκονομαι. δεν ποναω πολυ. αλλα δεν ειμαι και τελειος καλα. γυρναω και βλεπω τον γερο να κοιμαται.
-οι γερο....ξυπνα.
τυναζετε επανω.
-τι εγινε? που ειμαι?
-υποτιθετε οτι δεν θα κοιμοσουνα και θα με ξυπναγες για να ξεκινουσαμε την προοπνηση.
-οχ...συγνωμμη. ειμουν τοσο κουρασμενος που με πειρε ο υπνος.
-δεν πειραζει. εας ξεκινησουμε την προπονηση. αληθεια πως θα λεγετε η επιθεση ??


Last edited by dimitris.D. tzeik on Sat Jun 05, 2010 1:58 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Naruto
Administrator
Administrator
Naruto


Posts : 106


Ninja Profile
Allegiance: Konohagakure
Clan:
Rank: Kage

Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Empty
PostSubject: Re: Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''   Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Icon_minitimeSat Jun 05, 2010 12:06 am

Οι διάλογοι πρέπει να μπαίνουν σε Bold Tags.

Ο Διαχειριστής,

Naruto
Back to top Go down
https://rpg-naruto.rpg-board.net
dimitris.D. tzeik
Chūnin
Chūnin
dimitris.D. tzeik


Posts : 31


Ninja Profile
Allegiance: Iwagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Empty
PostSubject: Re: Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''   Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 4:53 pm

-Λοιπόν...το jutsu αυτό λέγετε Ōkashō. Θα σου εξηγίσω τι κάνει ακριβώς. Συγκεντρώνεις chakra στην παλάμι σου και βαράς τον αντίπαλο. Έτσι απελευθερώνετε μια τεράστια δύναμη και οστικό κύμα μαζί. Είναι μια τρομερή επίθεση η οποία χρηάζετε πολύ δύναμη και καλό έλενχο chakra. Απ'ότι είδα έχεις πολύ δύναμη μέσα σου και καλό έλενχο του chakra σου. Οπότε αυτή η επίθεση σου τεριάζει απόλυτα.
-Ακούγετε πολύ καλή επίθεση. Μπορείς στα αλήθεια να μου την μάθεις τόσο εύκολα?
-Ναι, σιγά το πράγμα. Σου είπα τι ακριβώς χρηάζεσε για να μπορέσεις να μάθεις αυτό το jutsu. Χρηάζεσε πολύ δύναμη και καλό έλενχο chakra. Εσύ τα έχεις και τα δυο σε καλό βαθμό. Μονο ο έλενχος chakra δεν είναι και πολύ καλός. Θέλεις λίγο ακόμα προπόνηση. Αλλά αυτό δεν μας ενοχλεί αυτή την στιγμή. Εάς ξεκινήσουμε την προπόνηση. Ελπίζω να είσαι έτοιμος. Δεν θα είναι πολύ εύκολο.
-Είμαι απόλυτα έτοιμος. Εάς ξεκινήσουμε την προπόνηση....
Back to top Go down
Sponsored content





Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Empty
PostSubject: Re: Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''   Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior'' Icon_minitime

Back to top Go down
 
Dimitris.D.Tzeik part 1 ''The Begginig Of A Strong Warrior''
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Δεκτή]Dimitris.D.Tzeik
» Εξέλιξη και Αναζήτηση[part 1]
» frostman ninjustu,Part 1 [Ninjutsu]
» frostman ninjustu, Part 2 [Ninjutsu]
» frostman ninjustu, Part 3 [Ninjutsu]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Hidden Villages :: Land of Earth :: Iwagakure-
Jump to: