Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 34 on Sat Aug 10, 2019 2:42 pm
Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Avaton
Chūnin
Chūnin
Avaton


Posts : 100


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan: NPO
Rank: Chūnin

Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές   Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Icon_minitimeMon May 31, 2010 11:38 am

O Avaton έσκυψε στο μέρος της Claire και την ρώτησε αν είναι καλά.Αυτή κλαίγωντας τον αγκάλιασε,του έδωσε ένα τρυφερό φιλί στο μάγουλο και του ψυθίρησε στο αυτί.
-Σε ευχαριστώ!
Εκείνη την στιγμή ακούστηκαν κάποιοι θόρυβοι από έξω.Ο Yammie προσπαθούσε να σηκωθεί αλλά μάταια.Ο Avaton χάιδεψε την Claire στην πλάτη και της είπε.
-Μην ανησυχείς!
Περπάτησε προς το μέρος του Yammie και έκατσε ,με λιγισμένα τα γόνατα, από πάνω του.
-Θες βοήθεια;
-Σκάσε ηλίθιε! Δεν χρείαζομαι βοήθεια,από ανθρώπους σαν και εσένα! Θα σηκωθώ μόνος μου!
-Κάνεις λάθος! Δεν εννοούσα πως θα σου δώσω βοήθεια για να σηκωθείς!

Ξαφνικά ο Avaton του έδωσε μια γροθιά στο στομάχι,η οποία ήταν και η τελειωτική.Ο Yammie τώρα πλέον είναι αναίσθητος αλλά όχι νεκρός!
Back to top Go down
Avaton
Chūnin
Chūnin
Avaton


Posts : 100


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan: NPO
Rank: Chūnin

Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές   Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Icon_minitimeMon May 31, 2010 11:49 am

Μετά από αυτό,ο Avaton πήρε τον Yammie και κατευθύνθηκε προς τα κτήρια της Clan,του Yammie.Όταν έφτασε χτύπησε το κουδούνι.Του άνοιξε μια κυρία,η οποία φορούσε ρόμπα και τα μάτια της ήταν σχεδόν κλειστά."Μάλλον κοιμόταν."Άφησε τον Yammie στο πάτωμα και γύρισε την πλάτη του για να φύγει.Η γυναίκα άρχισε να τσιρίζει!
-Τι έκανες στο γιο μου,κτήνος;
-Του έδωσε ένα μάθημα.Αντίο!

Μετά από 5 λεπτά είχε επιστρέψει στο σπίτι της Claire.Είχε βάλει τάξη και είχε συμμαζέψει όλα τα σπασμένα.
-Claire,αύριο θα επισκεβάσω τον τοίχο σου.Τώρα δεν έχω καθόλου δύναμη.Πρέπει να ξεκουραστώ!
Ξαφνικά ο Avaton έπεσε αναίσθητος στο πάτωμα.Η Claire τρόμαξε και αμέσως κατάλαβε πως κάτι έχει...Κάτι είχε γίνει πριν πάει ο Avaton εκεί.
Back to top Go down
Avaton
Chūnin
Chūnin
Avaton


Posts : 100


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan: NPO
Rank: Chūnin

Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές   Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Icon_minitimeMon May 31, 2010 11:55 am

H Claire μετέφερε τον Avaton στο κρεβάτι της και του έβγαλε τα ρούχα για να τον εξετάσει.Σοκαρίστηκε όταν είδε το σώμα του,το οποίο ήταν γεμάτο με μελανίες και κατάγματα σε όλο του,το σώμα.
-Με ποιόν πάλεψες ρε Avaton,γαμώτο; Γιατί δεν προσέχεις; Αν ποτέ σε χάσω...
Εκείνη την στιγμή ο Avaton άνοιξε τα μάτια του,για μια στιγμή,και είπε...
-Δεν θα με χάσεις.
-Σκάσε και ξεκουράσου! Άυριο θα μου πεις τι έγινε,με λεπτομέρεις!

Στην συνέχεια η Claire περιποιήθηκε όλα τα τραύματα και ξάπλωσε δίπλα του,για να κοιμηθεί.
Back to top Go down
Avaton
Chūnin
Chūnin
Avaton


Posts : 100


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan: NPO
Rank: Chūnin

Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές   Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Icon_minitimeMon May 31, 2010 12:32 pm

Ξημέρωσε,πέρασε και το πρωί,ήρθε το μεσημέρι αλλά ο Avaton δεν είχε ξυπνήσει ακόμα.Το σώμα του είχε πολύ μεγάλη ανάγκη για ξεκούραση.Εντομεταξύ η Claire όλο το πρωί έφτιαχνε τον σπασμένο τοίχο,μόνη της.
-Γαμώτο,είναι μεσημερί και ακόμα κοιμάμαι; Claire!!!!!
-Επιτέλους ξύπνησες!
-Γιατί δεν με ξύπνησες;! Αυτήν την στιγμή θα έπρεπε να έχω ξεκινήσει ήδη την εκπαίδευση!
-Δεν θα πας στην εκπαίδευση αν δεν μου πεις γιατί ήσουν σε αυτά τα χάλια,χθές!
-Μονομάχησα με τον γιο της Izou!
-Τι; Πλάκα με κάνεις,έτσι; Αυτός είναι ένας απ'τους δυνατότερους Jonin του χωριού.
-Το ξέρω αλλά δεν είχα άλλη επιλογή.
-Λοιπόν,έχω άπειρο χρόνο! Πες μου όλη την ιστορία!
Back to top Go down
Avaton
Chūnin
Chūnin
Avaton


Posts : 100


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan: NPO
Rank: Chūnin

Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές   Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 11:42 am

Της εξήγησε με λεπτομέριες το χθεσινοβραδινό περιστατικό με τον γιο της Izou.Η Claire τρομάξε πάρα πολύ,αλλά ήταν χαρούμενη που ο Avaton είναι σώος και αβλαβής.Τον αγκάλιασε για να του εκφράσει αυτό της,το συναίσθημα και τον φίλησε.
-Λοιπόν,Claire όπως θα έχεις καταλάβει,έχω χάσει πολλές ώρες απ'την σημερινή μου προπόνηση! Πρέπει να βιαστώ!
-Εντάξει,εγώ θα τελειώσω με το συμμάζεμα εδώ και μετά δεν ξέρω τι θα κάνω...
-Τι θα πει,δεν ξέρεις; Θα έρθεις και εσύ για προπόνηση! Είσαι επίσημο μέλος της Clan μου,πλεον!
-Χαχα,το ξέχασα! Φυσικά και θα έρθω. Πως ονομάζεται η Clan μας;
-New Planet Order [NPO]

Ο Avaton έφυγε,για να πάει στο μέρος όπου κάνει την εκπαίδευση του καθημερινά.Η Claire έμεινε για λίγο ακίνητη.Την προβλημάτισε αρκετά το όνομα της Clan τους.
Back to top Go down
Avaton
Chūnin
Chūnin
Avaton


Posts : 100


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan: NPO
Rank: Chūnin

Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές   Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 03, 2010 12:46 pm

Είχε βραδιάσει και η Claire ήταν "πτώμα" απ'την κούραση,έτσι αποφασίσανε πως η εκπαίδευση ήταν αρκετή για σήμερα.Φύγανε,πηγαίνοντας προς το σπίτι της για να φάνε.Η Claire με το ζόρι περπατούσε γι'αυτό ο Avaton την πήρε στην αγκαλιά του.Αυτή βόλεψε το κεφάλι της τρυφερά στο στοίθος του,και τον έδεσε με τα χέρια της.Μετά από λίγα λεπτά έφτασαν στο σπίτι της,και την άφησε προσεκτικά σε ένα κρεβάτι. "Καλύτερα να μην την ξυπνήσω και να την αφήσω να ξεκουραστεί.Αλλά είναι ιδρωμένη και πρέπει να αλλάξει ρούχα!"
Back to top Go down
Avaton
Chūnin
Chūnin
Avaton


Posts : 100


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan: NPO
Rank: Chūnin

Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές   Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Icon_minitimeSat Jun 05, 2010 1:49 pm

Τελικά αποφάσισε να την ξυπνήσει.Λίγα δευτερόλεπτα πριν το κάνει,κόλλησε το βλέμμα του πάνω της. "Έχει καταπληκτικό σώμα."
-Claire,ξύπνα! Είσαι ιδρωμένη,πρέπει να αλλάξεις ρούχα πριν κοιμηθείς.
Η Claire άνοιξε δυστακτικά τα μάτια της,σηκώθηκε και γδύθηκε μπροστά στον Avaton.Στην συνέχεια,σήκωσε το πάπλωμα και μπήκε από κάτω.Ο Avaton δεν ήξερε αν αυτό το έκανε ασυναίσθητα ή απλά δεν είχε πρόβλημα.Αυτό που ήξερε και κατάλαβε μόλις ήταν,πως η Claire του αρέσει πολύ.
Back to top Go down
Avaton
Chūnin
Chūnin
Avaton


Posts : 100


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan: NPO
Rank: Chūnin

Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές   Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Icon_minitimeTue Jun 08, 2010 12:46 am

Ξαφνικά,ο Avaton ένιωσε μια ασταμάτητη δίψα για βία.Δεν μπόρεσε να ψυχολογήσει ή να προσδιορήσει αυτή του,την αντίδραση-ανάγκη.Βγήκε έξω απ'το σπίτι και ξεκίνησε το περπάτημα.Είχε το κεφάλι ευθεία αλλά έριχνε στραβές ματιές παντού.Η μοίρα τον είχε φέρει πάλυ στην παλιά του την γειτονιά.Κοίταξε στο σπίτι του και μετά γύρισε και αντίκρισε το σπίτι της Izou με θυμό.
Back to top Go down
Avaton
Chūnin
Chūnin
Avaton


Posts : 100


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan: NPO
Rank: Chūnin

Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές   Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 13, 2010 4:08 pm

Εξώ απ'το σπίτι καθόταν ο γιός της Izou και κάπνιζε.Δεν μπορούσε να τον δει καλά,λόγω του σκοταδιού αλλά η φυγούρα του,του είναι αρκετά γνώριμη.Χωρίς να σκεφτεί,πριν δράσει.Όρμηξε πάνω του,έτσι αυτή η συνάντηση εξελίχθηκε σε μια βίαιη μάχη.Ένιωθε όμορφα όμως,μια αίσθηση ισάξια αυτής,της ιδονής.Με αυτόν τον τρόπο ο Avaton ικανοποιούσε την ανάγκη του για βία.Είχε γεμίσει αίματα,αλλά δεν ένιωθε πόνο.Μέτα από αρκετή ώρα,ήταν και οι δύο στο πάτωμα.Ο Avaton σηκώθηκε με το ζόρι και κοίταξε το κορμί του Izou.
Back to top Go down
Sponsored content





Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές   Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Καλές Πράξεις,Κακές Ψυχές
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Hidden Villages :: Land of Rain :: Amegakure-
Jump to: