Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 34 on Sat Aug 10, 2019 2:42 pm
Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 Μαύρη Τρύπα

Go down 
+14
Riuko
Comicfan
dimitris.D. tzeik
Gaara
Hidan
Somnius
Monkey D. Luffy
Uchiha Sasuke
Zero
Naruto
Shikamaru Nara
darkphoenix
Christaras
Avaton
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Shikamaru Nara
Chūnin
Chūnin
Shikamaru Nara


Posts : 88


Ninja Profile
Allegiance: Konohagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeMon May 24, 2010 10:39 pm

Avaton wrote:
Εντάξει! Για πες μου πως σου φαίνεται το forum;
Shikamaru Nara wrote:
Να απαντήσω εγώ? Please Please...

Έχω να πω τα εξής...

  1. Το φόρουμ είναι τρομερά καλά οργανωμένο και πολύ προσεγμένο.
  2. Μέσα στο παιχνίδι έχει πολλά ενδιαφέροντα πράγματα να κάνεις όπως π.χ οι προπονήσεις.
  3. Άλλο ένα ενδιαφέρον πράγμα είναι το να μπορείς να γίνεις Missing-nin, να φτιάχνεις το χωριό σου, να επιλέγεις Element κλπ.
  4. Πιστεύω ότι θα είναι ένα πολύ καλό φόρουμ (βασικά από τώρα είναι) αλλά με περισσότερο κόσμο θα είναι UBER!
Ελπίζω να σας κάλυψα...
Back to top Go down
darkphoenix
Chūnin
Chūnin



Posts : 5


Ninja Profile
Allegiance:
Clan:
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 3:06 am

Avaton wrote:
Μην νομίζεις...και αυτό στα σκαριά είναι ! Very Happy
πςςς! αυτο το περιμενω πραγματικα πως και πως ^_^
Back to top Go down
http://www.animearth.com/
Monkey D. Luffy
Chūnin
Chūnin



Posts : 1


Ninja Profile
Allegiance:
Clan:
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 9:34 am

Έχουμε και Naruto θα έρθει και το Bleach...μια χαρά είμαστε...


Πάρα πολύ καλή δουλειά απο τον avaton για το Naruto και σίγουρα με πολλά άτομα θα είναι τέλειο παιχνίδι!
Back to top Go down
darkphoenix
Chūnin
Chūnin



Posts : 5


Ninja Profile
Allegiance:
Clan:
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 10:50 am

Άιντα! σημερα λέω να ασχοληθω με τον χαρακτήρα μου να πάρω σιγα σιγα μπρος ^^

Αυτο το τόπικ ειναι σαν το φυσικό μου περιβάλλον... κινούμαι ελευθερα xD
Back to top Go down
http://www.animearth.com/
Avaton
Chūnin
Chūnin
Avaton


Posts : 100


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan: NPO
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 10:53 am

darkphoenix wrote:
Αυτο το τόπικ ειναι σαν το φυσικό μου περιβάλλον... κινούμαι ελευθερα xD

Χαχα και όχι μόνο το δικό σου.Αλλά των περισσότερων(μέσα και εγώ). rabbit
Back to top Go down
Somnius
Chūnin
Chūnin
Somnius


Posts : 15


Ninja Profile
Allegiance:
Clan:
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 11:35 am

Avaton wrote:
Ο αρχικός μας σκοπός ήταν να κάνουμε τις μάχες όσο πιο ρεαλιστικές σε σχέση με το anime/manga γίνετε.Πιστεύω από αυτήν την άποψη το πετύχαμε.Για τα απλά πράγματα τι εννοείς; Απάντησε εδώ https://rpg-naruto.rpg-board.net/-f24/-t17-15.htm#85 για να μεταφερθεί η συζήτηση στην μαύρη τρύπα.Εδώ είμαστε εκτός θέματος! Wink
Κοιτα από πλευράς ρεαλισμού, πραγματικά το πετύχατε, απλά δες το έτσι..

Ειμαστε ένα team 4 ninja ok..

βρήσκουμε κάτι κατεργαρέους στο δρόμο μέσα στο δικό μας domain που βλέπουμε ότι είναι ψαγμένοι και παίζει αν είανι ninja από άλλο χωριό να βαράνε κάτι δικούς μας, τι κάνουμε βουρ στον πατσά..

δεν θα παίξει initiative ποιος θα παίξει με ποια σειρά ανάλλογα με το πως θα τους κάνουμε ντού, π.χ. ενέδρα κρυφα εμείς, μήπως έχουν κάτι να μας καταλάβουν όπως ερχόμαστε κλπ..

όπως και να έχει θα παιχτούν οι σειρές, εσύ πρώτος εσύ δευτερος κλπ.

παίζει ο πρώτος ρίχνει ότι ρίχνει για τον αντίπαλο και βλέπουμε μια μαχη σαν αυτή του παραδείγματος που στα χαρτιά θα πάρει δεν θα πάρει 15-20 λεπτά να υπωθεί ? σίγουρα, μέχρι τότε οι άλλοι βαριούνται..

εκεί είναι που θέλω να πω, μήπως χωρίς να κόψετε την ομορφιά του battle να βρείτε την χρυσή τομή κάπου να γίνονται τα battles γρηγορότερα γιατί μέχρι να παίξει ο β, ο γ, και ο δ, και οι αντίπαλοι, μια μάχη θα πάρει 5 ώρες..!

Μετά που είναι το roll play, σε μια δύο ατάκες μεταξύ των jutsu.. εκεί είναι που θέλω να δώσω έμφαση!

Εύχομαι να είμαι κατανοητός και με αέρα απορίας καθαρά! Very Happy
Back to top Go down
http://hellasproject.com
Avaton
Chūnin
Chūnin
Avaton


Posts : 100


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan: NPO
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 11:45 am

Το Roll play στις μάχες υπάρχει,ο καθένας μπορεί να γράφει το scriptάκι του χωρίς κάποιο όριο.Αν θα δημιουργηθούν τέσσερις μάχες τότε θα ξεκινήσουν τέσσερις μάχες ταυτόχρονα σε τέσσερα διαφορετικά sections, στην θεματική ενότητα PVP.Και μετά συνεχίζεται το roll play μέσα στο topic της ιστορίας.Αν έχετε ένα group των 4 ατόμων και σας προκύψει ένα κελεπούρι,τότε θα τον πολεμήσει ένας,πάλυ στην θεματική ενότητα PVP.Όσο τον πολεμάει εσείς μπορείτε να συνεχίσετε το roll play σας απ'την πλευρά των θεατών κτλ.Τώρα που το ανέφερες όμως δεν σου κρύβω οτι με έχεις προβληματίσει....
Back to top Go down
Somnius
Chūnin
Chūnin
Somnius


Posts : 15


Ninja Profile
Allegiance:
Clan:
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 11:49 am

Εμ.. κι αν θες μπορω να σου αναλύσω πραγματικά σε επίπεδο gaming/battle/rp όλα αυτά τα προβλήματα που αντιμετοπίζω σε όλα τα setting, παντού βέβαια είναι στο χέρι του "GameMaster" να κόψει έως και "πετσοκόψει" αλλά να μην χαλάσει το ύφος και την λειτουργικότητα..!!

Αν θες μιλάμε!
Back to top Go down
http://hellasproject.com
Avaton
Chūnin
Chūnin
Avaton


Posts : 100


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan: NPO
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 11:56 am

Θα ήθελα με χαρά να ακούσω πιθανά προβλήματα για να τα λάβω όλα υπόψιν μου.Ο στόχος μου είναι να παρέχω ένα rpg forum,που είναι όσο το δυνατόν πιο καλό ως προς τις απαιτήσεις των παιχτών.
Back to top Go down
Somnius
Chūnin
Chūnin
Somnius


Posts : 15


Ninja Profile
Allegiance:
Clan:
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 11:58 am

Μπορεις πάντως για τους battle-fanatics να έχεις ένα σύστημα και για γρήγορη μετάβαση από το ένα setting στο άλλο να τους προσφέρεις και το κάπως κάτι γρηγορότερο!!
Back to top Go down
http://hellasproject.com
Avaton
Chūnin
Chūnin
Avaton


Posts : 100


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan: NPO
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 12:18 pm

Λοιπόν,αποφάσισα πως θα αναπτύξω και έναν δεύτερο τρόπο μάχης ο οποίος θα είναι πολύ πιο γρήγορος και φυσικά ισάξιος με τον πρώτο.Οπότε οι χρήστες θα έχουν μια εναλλακτική επιλογή!
Back to top Go down
Somnius
Chūnin
Chūnin
Somnius


Posts : 15


Ninja Profile
Allegiance:
Clan:
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 12:24 pm

Αλλα να μην αδικούνται όμως ούτε από τον 2ο ούτε από τον 1ο τρόπο !
Back to top Go down
http://hellasproject.com
Shikamaru Nara
Chūnin
Chūnin
Shikamaru Nara


Posts : 88


Ninja Profile
Allegiance: Konohagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 12:38 pm

Και οι δύο τρόποι μάχης θα προσπαθήσουμε να είναι ίσοι. Θα το δοκιμάσουμε μόλις φτιαχτεί και θα δούμε πως θα πάει. Πάντως οι τρόποι θα είναι απολύτως ίσοι...
Back to top Go down
Somnius
Chūnin
Chūnin
Somnius


Posts : 15


Ninja Profile
Allegiance:
Clan:
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 12:39 pm

Perfect! Glad to be of service!

Αν θελετε μπορώ να help στο beta testing! Very Happy
Back to top Go down
http://hellasproject.com
Hidan
Chūnin
Chūnin
Hidan


Posts : 23


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan:
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 6:46 pm

γειααααα σε ολους
Back to top Go down
Gaara
Chūnin
Chūnin
Gaara


Posts : 8


Ninja Profile
Allegiance:
Clan:
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 7:47 pm

γεια σου Hidan
Back to top Go down
dimitris.D. tzeik
Chūnin
Chūnin
dimitris.D. tzeik


Posts : 31


Ninja Profile
Allegiance: Iwagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 7:49 pm

καλησπερα σε ολους....πολυ ωραιο το site. Αν και δεν βλεπω naruto μου κινησε το ενδιαφερον. πολυ καλη δουλεια και πολυ καλο στησιμο του παιχνιδιου. θα μεινω σιγουρα στασημος σε αυτο το site. συνεχιστε ετσι.... cheers cheers Cool cheers cheers
Back to top Go down
Avaton
Chūnin
Chūnin
Avaton


Posts : 100


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan: NPO
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 7:51 pm

Hidan wrote:
γειααααα σε ολους
Γεια σου ρε αθάνατε nooba.

dimitris.D. tzeik wrote:
καλησπερα σε ολους....πολυ ωραιο το site. Αν και δεν βλεπω naruto μου κινησε το ενδιαφερον. πολυ καλη δουλεια και πολυ καλο στησιμο του παιχνιδιου. θα μεινω σιγουρα στασημος σε αυτο το site. συνεχιστε ετσι.... cheers cheers Cool cheers cheers

Καλησπέρα φίλε μου,
θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις να βλέπεις Naruto γιατί είναι πολύ καλό anime και για να μην έχεις προβλήματα στην ιστορία!
Back to top Go down
Shikamaru Nara
Chūnin
Chūnin
Shikamaru Nara


Posts : 88


Ninja Profile
Allegiance: Konohagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 8:28 pm

Hidan θα είσαι ο πρώτος μου στόχος. Δηστυχώς συγνώμη αλλά σε αυτό θα το αντιγράψω το Naruto. Στο ότι θα σκοτώσω για την πλάκα μου τον Hidan... παλιοnoob εδώ θα σε δούμε.
Back to top Go down
Hidan
Chūnin
Chūnin
Hidan


Posts : 23


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan:
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 9:06 pm

χαχαχαχαχα ανοητε δεν θα με νικησεις ποτε.Και η λεξη πεθαινω δεν υπαρχει στο λεξιλογιο μου...Δεν θα με σκοτωσεις οτι και αν κανεις!
Back to top Go down
Avaton
Chūnin
Chūnin
Avaton


Posts : 100


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan: NPO
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 9:08 pm

Τς τς τς να και η πρώτη μας vendetta! Razz
Back to top Go down
Shikamaru Nara
Chūnin
Chūnin
Shikamaru Nara


Posts : 88


Ninja Profile
Allegiance: Konohagakure
Clan:
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 10:52 pm

Και όχι μόνο. Συγνώμη και πάλι για την αντιγραφή από το Naruto αλλά δεν γίνεται αλλιώς. Με τον user είμασταν παντού ανταγωνιστές και εδώ που μπορούμε άνετα να είμαστε εχθροί θα τον ρίξω.
Back to top Go down
Avaton
Chūnin
Chūnin
Avaton


Posts : 100


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan: NPO
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeFri May 28, 2010 1:53 pm

Παιδιά,βλέπει κανείς σας True Blood; Είναι καταπληκτική σειρά!
Back to top Go down
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke


Posts : 112


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeFri May 28, 2010 1:54 pm

εγώ αλλά όχι πάντα..Τελικά ο Σαμ τι είναι ;
Back to top Go down
Avaton
Chūnin
Chūnin
Avaton


Posts : 100


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan: NPO
Rank: Chūnin

Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitimeFri May 28, 2010 1:56 pm

Ο Σαμ έχει την ιδιότητα να αλλάζει μορφές,κυρίως σε σκύλο!
Back to top Go down
Sponsored content





Μαύρη Τρύπα - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μαύρη Τρύπα   Μαύρη Τρύπα - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Μαύρη Τρύπα
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Γενικά :: Γενική Συζήτηση-
Jump to: